Copyright @ 2007 Projekts 6

Sākums
Kvalitāte
Produkcija
Ergonomika
Montāža
Galerija
Kontakti
 
Vēsture
LV
RU
IEDVESMOJOŠS, SAVDABĪGS UN ELEGANTS
Kā norāda pats vārds 'klasika', šis panelis simbolizē nezūdošas vērtības. Tas atspoguļo tradicionālas izsmalcinātas meistarības ilgmūžību, kas izturējusi laika pārbaudi.

ATKLĀJOT PAGĀTNI... SAGLABĀSIM TO NĀKOTNEI
Stabilā un elegantā mantojuma, kas laikam ritot ticis nodots no paaudzes paaudzē, iedvesmoti, 21 gadsimta arhitekti ir jaunatklājuši agrāko laiku tradicionālās vērtības. Šis pagātnes izcilo arhitektu vēsturiskais mantojums, viņu celtnes un jumta segumu stili turpina iedvesmot šodienas dizainerus. Strādājot ar modernām tehnoloģijām un iezīmējot šo vēsturisko un vērtīgo pagātni, AHI Roofing ir radījuši savdabīgu jumta paneļa dizainu, kas atspoguļo šo bagātīgo mantojumu.
TRADĪCIJU UN MEISTRĪBAS MANTOJUMS
Eiropas ieceļotāji Amerikā 17. un 18. gadsimtā atveda līdzi tradicionālos angļu, holandiešu, franču un vācu jumta segumu stilus uz šo jaunattīstības valsti, radot no jauna šos stilus no kokmateriāla, kas bija plaši pieejams. Ciedrs tika skaldīts ar cirvi, lai pagatavotu šķilas jeb 'skaidas' jumtam. Dabīgi estētiskā 'skaidu' jumtu pievilcība tika radīta no jauna kā Gerard Shake, kas turklāt ir viegli uzstādāms.
RAKSTURS, ELEGANCE UN VIENKĀRŠĪBA
20. gadsimta sākumā šindeļi bija visplašāk izmantotais jumta materiāls. Daļēji pārsedzošie paneļi sākotnēji tika radīti kā nelieli panelīši no ciedra vai terakotas.
Gerard Shingle ir jaunradīti trīsdimensiju šindeļi no 21. gadsimta materiāliem un tehnoloģijām, pārklāti ar dabīga akmens smalknes maisījumu.
SKAISTI, STIPRI UN PASTĀVĪGI
Elegantais iekšzemes stils atvedis šīs tradicionālās formas līdz dzīvei 21. tehnoloģiju gadsimtā, izpildīts tēraudā, lai sniegtu gan skaistumu, gan izturību un stiprumu.
Produkcija
Garums: 1260 mm
Augstums: 370 mm
Svars: 7 kg/m²
Gerard Classic Tile
Gerard Heritage II Tile
Garums: 1260 mm
Augstums: 370 mm
Svars: 7 kg/m²
Garums: 1260 mm
Augstums: 370 mm
Svars: 7 kg/m²
Gerard Corona Shake
Gerard Senator Shingle
Garums: 1260 mm
Augstums: 370 mm
Svars: 7 kg/m²
Garums: 1100 mm
Augstums: 370 mm
Svars: 7,5 kg/m²
Gerard Milano Tile
Papilddetaļas