Copyright @ 2007 Projekts 6

Sākums
Kvalitāte
Produkcija
Ergonomika
Montāža
Galerija
Kontakti
 
Vēsture
LV
RU
Kvalitāte
Galvenais komponents GERARD jumtu segumiem  - plāksne 0,4 mm biezumā. Tā ir izgatavota no Zincalume® tērauda substrāta un profilējot veido ļoti izturīgu un necaurlaidīgu struktūru. GERARD  pilnveido tehnoloģijas jau 50 gadus. Šobrīd ir izstrādāts īpašs materiāls, kurš sastāv no 8 dažādiem slāņiem. Tieši šie daudzie slāņi garantē GERARD jumtu segumiem izturību un ilgmūžību pat pašos ekstremālākajos laika apstākļos, un tiem nav nepieciešami remontdarbi.
GERARD jumtu segumiem ir 50 gadu garantija, tie atbilst augstākās kvalitātes standartiem un ir ISO 9001 sertifikāts.
Prezentabls dizains
GERARD jumtu segumiem ir 6 dizaina veidi un 11 krāsu gamma. GERARD jumtu segumu daudzveidība ļauj pieskaņot dizainu un krāsu gan mūsdienīgām ēkām, gan arī senlaicīgām būvēm. Augšējā seguma kārta ir pārklāta ar dabīgo akmens smalci un ir tik kvalitatīvi apstrādāta un uzklāta, ka tā nekad neatdalīsies un liecot loksni nesalūzīs. Dabīgā akmens smalce pasargā tērauda slāni no skrāpējumiem, bojājumiem un noslāpē lietus radīto troksni.
Atbilstība starptautiskajiem standartiem
GERARD jumtu segumu ražošanas process atbilst visaugstākajiem starptautiskajiem standartiem, tiem ir ISO 9001 sertifikāts. Šis materiāls ir ļoti veiksmīgi izturējis ne mazums testu un pašas neiespējamākās dabas stihiju un ugunsdrošības pārbaudes. Jau 50 gadus GERARD jumtu segumus piegādā Jaunzēlandes kompānija AHI Roofing uz vairāk nekā 80 pasaules valstīm.
Drošība
Labam jumtam jābūt ugunsdrošam un izturīgam. GERARD jumtu segumi ir vieni no izturīgākajiem! Ugunsgrēka gadījumā tas nesagāzīsies, izturēs gan dabas stihijas, gan visspēcīgākās vētras, kuras vairs nav retums. GERARD jumtu segumu elementi ir unikāli sastiprināti gan pa vertikāli gan horizontāli, un tas ļauj būt ļoti noturīgam jebkuros laika apstākļos.